Internetowy Manager

Zostań managerem z prawdziwego zdażenia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wejdź do gry, wygraj wszystko co się da

#1 16-12-2008 19:44:15

Maatis

Administrator

Zarejestrowany: 10-12-2008
Posty: 93
Punktów :   

GazetkaFM nr:3

Jubileusz można rzec- 3 wydanie naszej gazetki



Kolejne Graand Deerbi


FC Barcelona-Real Madryt
Zdecydowanie do jednego z najciekawszych spotkań do jakich dojdzie w 2 kolejce FMLigi będzie spotkanie zwane potocznie już przez pokolenia piłkarskie nazywają "Grande Derbi", Real wypakowany jak co sezon gwiazdami podejdzie do pojedynku z równie silnym rywalem za najmocniejszego zawodnika zespołu z stolicy hiszpani można uznać Ikera Casillasa który bez wątpienia będzie nękany przez Eto'o oraz Xavi'ego w życiowej formie...

http://www.reisarriaga.com/php/news/26-REAL-MADRID-VS.BARCELONA.jpg

Słabiaki o olbrzymiej Renomie!!


AC Milan-Chelsea Londyn
Kolejne spotkanie zespołów z najwyższej pułki europejskiej, szykuje nam się bardzo zacięty mecz szczególnie że AC Milan chce jak najszybciej zapomnieć o upokorzeniu jakiego doznało w Londynie, za to chelsea w poprzedniej kolejce nie mogła wygrać z osłabionym w tegorocznym oknie transferowym Valencią, obydwa kluby będą walczyć aby udowodnić to że są nalepże w Lidze...
http://image.guim.co.uk/Guardian/football/gallery/2008/feb/21/1/GD6320467@AC-Milan%27s-Australian-5515.jpg

A co tam słychać w obozie wroga??


Arsenal Londyn-FC Liverpool
A co tam słychać w obozie wroga???- pomyśli sobie każdy normalny manager naszej ligi o Arsenalu
Arsenal czeka bardzo ciężkie spotkanie z FC Liverpoolem będzie to kolejne spotka z tak zwanej sagi "wojny o Anglię", Liverpool prawie niewidoczny na rynku transferowym nie przeprowadził żadnego sekularnego transferu za to arsenal na odwrót kadrę z północnego Londynu wzmocnili młodzi Hiszpanie tacy jak:David Villa, David Silva czy też Joaquin oraz Raul Albiol, faworytem jest Liverpool zwracając uwagę na to iż będą grać u siebie jednak Arsenal ostatnio wygrał 5:0, i na pewno będzie chciał utrzymać dobrą passe
http://img.metro.co.uk/i/pix/2008/03/livpoolarsenal_450x300.jpg



Ogłoszenia ze świata FM:
-Już o godzinie 24 z dnia 20-21 grudnia zamknięte zostanie okienko
-W okresie świątecznym rozegrane zostaną 2 kolejki FMLIGA
-Proszę w pierwszej "11" dodawać kapitanów zespołu!!!
-Prosił bym o komentowanie mojej twórczości jaką jest ta gazeta


Offline

 

#2 16-12-2008 20:55:44

Bula1899

Użytkownik

Zarejestrowany: 09-12-2008
Posty: 24
Punktów :   

Re: GazetkaFM nr:3

Fajne, tylko szkoda, że 3 mecze, a nie wszystkie. Już drugi raz nie ma ManU.

Offline

 

#3 16-12-2008 21:14:08

Maatis

Administrator

Zarejestrowany: 10-12-2008
Posty: 93
Punktów :   

Re: GazetkaFM nr:3

Przepraszam ale obiecuje że w następnej kolejce zacznę od ManU

Offline

 

#4 16-12-2008 22:09:34

Bula1899

Użytkownik

Zarejestrowany: 09-12-2008
Posty: 24
Punktów :   

Re: GazetkaFM nr:3

nie, mi nie o to chodzi. Że jak zapowiadacie to najciekawszy albo wszystkie, jak chcecie to mogę pomóc. Po prostu ja jestem przyzwyczajony, że jak coś robię to do końca albo wogóle

Offline

 
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vampirediaries-xaa.pun.pl www.aim.pun.pl www.akademiariv.pun.pl www.tempofdeath.pun.pl www.et.pun.pl